Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

O Strialys

Strona główna » O Strialys

Jesteśmy marką Strialys, oferującą kosmetyki na rozstępy o wysokiej koncentracji naturalnych składników aktywnych. Nasze produkty bazują na substancjach przyjaznych dla skóry. Są też tworzone z myślą o chronieniu środowiska i zwierząt. Producentem Strialys jest laboratorium kosmetyków Farmacia Verde, które istnieje na rynku od roku 2015.

Moc składników aktywnych w walce z rozstępami

Swoją skuteczność kosmetyki Strialys zawdzięczają licznym składnikom aktywnym pochodzenia naturalnego. Składniki te są wykorzystywane od lat w ziołolecznictwie oraz kosmetologii i posiadają udowodnione działanie redukujące rozstępy. Naszym celem nie jest maskowanie problemu, ale faktyczna poprawa wyglądu poprzez poprawę stanu skóry.

Jakie zdanie na temat Strialys mają specjaliści, którzy na co dzień zajmują się dbaniem o wygląd skóry swoich klientów?

natalia_cholak_kosmetolog Krem Strialys na rozstępy zwraca uwagę swoim szczegółowo dopracowanym składem. Zauważyłam, że przeważają w nim liczne komponenty wykazujące aktywne działanie, natomiast substancje pomocnicze zostały ograniczone do minimum. Tak więc w Strialys znajdziemy przede wszystkim liczne składniki regenerujące, które pobudzają naprawę uszkodzonych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki nim linie rozstępów stopniowo przestaną być widoczne. Do tego składniki nawilżające, ujędrniające i uelastyczniające, dzięki którym skóra może się rozciągać bez pękania i tworzenia nowych rozstępów.

W Strialys nie zabrakło również składników poprawiających mikrokrążenie i wzmacniających naczynka krwionośne, które zwiększają odżywienie i dotlenienie tkanek. Z pewnością krem na rozstępy Strialys to produkt godny polecenia, który zatrzyma pogłębianie się rozstępów, zredukuje świeże linie, a także będzie chronił przed powstawaniem nowych – mówi Natalia Cholak, kosmetolog

Strialys to kosmetyki na rozstępy bezpieczne dla skóry i całego ekosystemu

Dbamy nie tylko o bezpieczeństwo skóry i dobro naszych klientów, ale również o prawa zwierząt, dlatego żaden z naszych produktów nigdy nie był ani nie będzie testowany na zwierzętach. Takie eksperymenty uznajemy za niedopuszczalne.

Skóra bez rozstępów

Strialys to preparaty bezpieczne dla skóry

Składy naszych kosmetyków komponujemy na bazie sprawdzonych, bezpiecznych substancji aktywnych i naturalnych. Unikamy szkodliwych lub dyskusyjnych składników, które mogłyby podrażnić skórę lub naruszyć jej płaszcz hydrolipidowy i spowodować wysuszenie lub podrażnienie.

verdelab-ikonaPrzy produkcji Strialys nie stosujemy emulgatorów typu PEG, agresywnych konserwantów jak parabeny, formaldehyd, czy EDTA. Nasze kosmetyki nie zawierają również olei mineralnych, silikonów, sztucznych barwników. Zależy nam na tym, by nasze produkty były bezpieczne i długofalowo poprawiały stan skóry, a nie tylko maskowały problemmówi Marcin Bielonko, członek zarządu Farmacia Verde

Ze względu na zastosowanie ograniczonej ilości bezpiecznego konserwantu, akceptowanego przez ECOCERT, kosmetyki Strialys zachowują swoją trwałość przez 12 miesięcy od momentu otwarcia opakowania.

Kosmetyki doceniane przez klientów

Nasze starania nie pozostały obojętne dla osób, którym zależy na naturalnej i bezpiecznej pielęgnacji skóry. Wciąż przybywa nam klientów, a wielu z nich zostaje z nami na dłużej. Najlepszym dowodem na działanie naszych kosmetyków są pozytywne opinie, zamieszczane przez osoby używające naszych produktów. Co więcej, pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego nieustannie poszerzamy nasza ofertę.

Zdecyduj się na siłę naturalnej pielęgnacji!

Kosmetyki Strialys wyróżniają się swoją skutecznością. Dzięki starannie przemyślanym, wartościowym odżywczo składom, zwalczają problem rozstępów na wielu poziomach. Sprawiają, że skóra staje się mocniejsza, odporniejsza, dobrze nawilżona – po prostu piękniejsza! Zachęcamy do świadomej pielęgnacji skóry, za pomocą efektywnie działających składników naturalnych i bez szkodliwej chemii, z poszanowaniem przyrody i praw zwierząt. Wszystko to zapewnią Ci kosmetyki Strialys!

Opinie naszych klientów

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊