Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Kompendium wiedzy

Strona główna » Blog

Rozstępy na nogach – zwalcz je najlepszymi sposobami

Rozstępy na nogach pojawiają się np. u szybko dojrzewających nastolatków i kobiet w ciąży. Dlaczego? Skora ulega gwałtownemu rozciągnięciu, nieproporcjonalnemu do czasu rozwoju włókien kolagenowych. Kiedy następuje ich zerwanie, możemy zauważyć czerwone linie, nazywane rozstępami. Rozstępy na nogach są więc często efektem zmian hormonalnych, ale biorą się też po regularnych, intensywnych treningach skierowanych ku przyrostowi […]

Czytaj więcej

Rozstępy u nastolatków

Rozstępy u nastolatków to schorzenie, które występuje bardzo często i jest efektem dojrzewania dzieci. Chodzi tu głównie o rozwijanie się organizmu, zwiększanie się wagi, wzrostu oraz zwiększającą się „burzę hormonów”. Co więcej wielu nastolatków nie zdaje sobie sprawy z powagi problemu, a często nawet nie wiedzą, że cierpią na to schorzenie. Dla niektórych osób temat […]

Czytaj więcej

Białe rozstępy – zabiegi przywracające gładką skórę

Białe rozstępy są skutkiem zaniedbanego leczenia rozstępów, które pojawiły się np. po ciąży lub w wyniku szybkiego wzrostu w okresie dojrzewania. Pierwsze rozstępy mają zawsze postać czerwonych linii – jeśli nie zostanie wdrożona żadna pielęgnacja korygująca widoczność rozstępów, czerwone linie przekształcają się w białe. Są więc utrwaleniem tego, co pojawiło się na skórze wcześniej. Jest to […]

Czytaj więcej

Rozstępy na pośladkach – przyczyny powstawania oraz sposoby walki

Rozstępy na pośladkach są zmorą wielu kobiet. Niejednokrotnie próby walki z tym mankamentem kończyły się porażką. Wiele kobiet zmaga się z nieestetycznymi prążkami na pupie. Stają się kompleksem szczególnie kiedy latem trzeba pokazać się na plaży w bikini. To może być przeszłość. Znamy sposoby walki z rozstępami na pośladkach.

Czytaj więcej

Czerwone rozstępy – jak skutecznie walczyć z rozstępami na skórze

Czerwone rozstępy są zmorą dla ponad połowy społeczeństwa. Niejednokrotnie następstwem pojawienia się na skórze rozstępów jest zaniżona samoocena, która powoli prowadzi do rezygnacji z licznych aktywności. Aby do tego nie dopuścić, walkę z rozstępami powinniśmy rozpocząć, gdy znajdują się w pierwszej fazie, tzw. zapalnej.

Czytaj więcej

Usuwanie rozstępów – metody po których osiągniesz najlepszy efekt

Usuwanie rozstępów w dzisiejszych czasach nie stanowi większego problemu. Na rynku dostępnych jest wiele metod, które można dobrać indywidualnie do stopnia zaawansowania zmian czy preferencji klienta. Pomimo nowoczesnych technologii i zaawansowanych możliwości, pamiętajmy im wcześniej zastosujemy wybraną metodę, tym lepsze efekty uzyskamy.

Czytaj więcej

Sposób na rozstępy – sprawdź jak sobie z nimi poradzić

Sposób na rozstępy, najlepiej tani i skuteczny, spędza sen z powiek wielu kobietom. Na szczęście szybki rozwój kosmetologii, medycyny estetycznej oraz wiedzy na temat funkcjonowania skóry działa na naszą korzyść. Dzisiaj istnieje wiele sposobów na rozstępy, można wybierać spośród ćwiczeń, kosmetyków, masażerów i zabiegów.

Czytaj więcej

Rozstępy na plecach

Rozstępy na plecach to wstydliwy problem, który nierzadko staje się powodem niskiej samooceny i niezadowolenia z siebie. Choć pojawia się również u kobiet, to w doskonałej większości przypadków dotyczy płci męskiej. U wielu panów rozstępy mają swój początek już w wieku dojrzewania, choć wtedy często nie są na tyle widoczne, aby dostrzec ogrom problemu i […]

Czytaj więcej

Laserowe usuwanie rozstępów – dowiedz się więcej!

Laserowe usuwanie rozstępów rozwiązuje problem dotyczący większości z nas – to właśnie rozstępy pojawiające się niezależnie od płci i wieku, dla mnóstwa osób stanowią nie tylko defekt skóry, ale nierzadko źródło wielu kompleksów. Jeśli chcesz przezwyciężyć ten problem – usuwanie rozstępów laserem jest dokładnie tym, co spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi […]

Czytaj więcej

Rozstępy na brzuchu – jak skutecznie pozbyć się rozstępów na brzuchu?

Rozstępy na brzuchu to problem głównie estetyczny, dotyczący kobiet w różnym wieku. Zmiany mogą obejmować różne partie ciała, w szczególności brzuch. Aby skutecznie je zniwelować należy wdrożyć odpowiednią pielęgnację ciała oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Jakie są przyczyny powstawania rozstępów na brzuchu? Jak im zapobiegać? Jak usunąć rozstępy na brzuchu? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie […]

Czytaj więcej

Rozstępy na udach – dowiedz się skąd się biorą i jak je zwalczyć

Rozstępy na udach pojawiają się w postaci poprzecznej, różowej lub białej linii. Wywołują one mnóstwo kompleksów u kobiet, które chcą iść na basen, na plaże lub po prostu pospacerować w szortach. Czy rozstępy na udach są groźne? Jakie działania warto podjąć, by zlikwidować ten problem? Czy istnieje w ogóle możliwość odwrócenia tego, co wydaje się […]

Czytaj więcej

Rozstępy od ćwiczeń – unikaj intensywnych treningów!

Rozstępy od ćwiczeń są dla niektórych powodem do dumy. Dowodzą intensywnej pracy na siłowni i dowartościowują. Dla większości ludzi będzie to jednak powód do kompleksów i pracy nad powrotem do gładkiej, jednolitej skóry. Sytuacja dotyczy szczególnie kobiet, którym zależy na doskonałym ciele i pewności siebie. Kiedy pojawiają się rozstępy od ćwiczeń? Co dzieje się w […]

Czytaj więcej

Rozstępy na biodrach – wykorzystaj nasze sprawdzone sposoby!

Rozstępy na biodrach to często spotykany problem. Może się przydarzyć każdemu niezależnie od wieku, ale można się z nimi uporać. W poniższym artykule prezentujemy sposoby radzenia sobie z nimi oraz przyczyny ich powstawiania.

Czytaj więcej

Świeże rozstępy – skąd się biorą i jak z nimi walczyć

Świeże rozstępy, czyli będące w fazie rozwoju, ze względu na swój mało estetyczny wygląd są często jednym z najbardziej uporczywych kompleksów wielu ludzi. W jaki sposób powstają, kto jest na nie najbardziej narażony i czy można się ich pozbyć?

Czytaj więcej

Rozstępy na piersiach – idealne sposoby na pozbycie się rozstępów

Rozstępy na piersiach są problemem dotyczącym kobiet w każdym wieku. Mogą pojawić się w okresie dojrzewania, podczas ciąży, a nawet podczas menopauzy. Jakie są ich przyczyny i sposoby na ich pozbycie? Odpowiedź w niniejszym artykule.

Czytaj więcej

Jak wybrać najlepszy krem na rozstępy?

Rozstępy to nic innego jak blizny pozostałe po przerwaniu ciągłości skóry – są to zerwane włókna kolagenu, które zastępowane są z czasem tkanką łączną. Początkowo przyjmują barwę czerwonawą, później perłowo-białą.

Czytaj więcej

Jakie zabiegi na rozstępy są najbardziej skuteczne?

Rozstępy to inaczej mówiąc blizny powstałe w wyniku pękania skóry, która nie była w stanie wystarczająco się rozciągnąć. To właśnie blizny stanowią dla profesjonalnej kosmetologii jedno z największych wyzwań. Ich usuwanie nie jest łatwe, ale jest możliwe.

Czytaj więcej

Jak wybrać najlepszy balsam na rozstępy?

Walczysz z rozstępami i nie wiesz, jak się ich pozbyć? Pomocny okazać się może balsam na rozstępy. Jak w gąszczu drogeryjnych i internetowych propozycji znaleźć preparat idealny? Oto kilka wskazówek.

Czytaj więcej

Najlepsze domowe sposoby na rozstępy!

Rozstępy to jeden z najczęściej występujących defektów estetycznych. W znacznej większości walczą z nim kobiety, choć nie tylko. Pojawiają się zarówno u szczupłych, jak i osób z nadwagą, obserwować mogą je młode osoby, ale też dojrzałe.

Czytaj więcej

Jakie właściwości powinna mieć maść na rozstępy?

Z rozstępami częściej walczą kobiety niż mężczyźni (choć nie tylko). Pojawić mogą się bez względu na wiek i rozmiar. To nic innego, jak blizny powstałe w wyniku zerwania włókien kolagenowych pod wpływem zbytniego naciągnięcia skóry.

Czytaj więcej

Jak usunąć rozstępy?

Rozstępy to nic innego jak blizny, powstające, gdy skóra nie jest w stanie wystarczająco się rozciągnąć i pęka. Pojawiają się, gdy dochodzi do nagłego zwiększenia masy ciała, na przykład podczas ciąży, u nastolatków, ale też u kulturystów.

Czytaj więcej

Rozstępy w ciąży – jak im zapobiegać? Jak usuwać rozstępy po ciąży?

To oczywiste, że podczas ciąży ciało kobiety przechodzi wiele zmian, często dość gwałtownych. Przybranie na wadze, które wydaje nam się zapewne najbardziej oczywiste, jest tylko jedną z nich. Niektóre zmiany wracają do stanu wyjściowego.

Czytaj więcej

Jak działają olejki na rozstępy? Jaki olejek na rozstępy kupić?

Tak jak w przypadku wszystkich blizn, usunięcie rozstępów nie jest łatwym zadaniem. Wymaga czasu, cierpliwości, sumienności, a przede wszystkim szybkiej reakcji. Zmiany bowiem najlepiej redukować, jak tylko się pojawią – mają wciąż czerwoną, lub lekko fioletową barwę.

Czytaj więcej

Czym są rozstępy? Przyczyny powstawania, rodzaje i usuwanie rozstępów

Z rozstępami boryka się wiele kobiet, zarówno młodych, jak i dojrzałych, szczupłych, jak i o pełniejszych kształtach. Są to charakterystyczne linie o barwie różowej lub perłowo – białej.

Czytaj więcej

Opinie naszych klientów

Strialys

Krem na rozstępy

Informacje o wysyłce: Brak opóźnień, wysyłka realizowana w ciągu 24h.

Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.

10RABAT2017

Tak, chcę!