Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

Beata G

Moje dwie siostry mają duże rozstępy po ciążach. Bałam się, że mnie to też czeka, więc niemalże od razu zaczęłam stosować Strialys, profilaktycznie. To był doskonały pomysł – nie mam rozstępów! Jestem zachwycona.

Anna z Lidzbarka

Zawsze szukam kosmetyków, które zawierałyby jak najwięcej składników naturalnych i nie miały żadnych sztucznych dodatków. Tak samo było, gdy zauważyłam rozstępy, które pojawiły się po tym, jak zaczęłam przyjmować leki hormonalne. Okazało się, że znalezienie kosmetyku o takim „czystym” składzie nie jest łatwe. No ale trafiłam na Strialys, który ma wszystko to, czego szukałam w kremie na rozstępy. Skład jest świetny, a najlepiej świadczą o nim efekty. Super, polecam!

Katarzyna M

Działa! Zadziałał na moje czerwone rozstępy. Poza tym ma miłą konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, ma bardzo przyjemny zapach, a do tego jest wydajny. Czego chcieć więcej?

Izabela

Szukałam jakiegoś dobrego preparatu i w internecie natknęłam się na pozytywne opinie na temat Strialys. Byłam trochę sceptyczna i nie wierzyłam, że krem tak może zmienić wygląd skóry. Ale okazało się, że to prawda! Moje rozstępy znacznie się zmniejszyły! Gorąco mogę polecić ten kosmetyk.

Agnieszka z Chojnic

Strialys poleciła mi koleżanka, gdy powiedziałam jej, że zauważyłam u siebie rozstępy. Powiedziała, że powinnam jak najszybciej zacząć stosować jakiś dobry kosmetyk, bo inaczej linie się utrwalą. Ona używała właśnie Strialys i była zadowolona, więc też spróbowałam. Jestem zachwycona!

Marta P

Kremu Strialys używałam profilaktycznie, ponieważ moje siostry w ciąży nabawiły się dużych rozstępów. Bałam się, że spotka mnie to samo. Tak naprawdę od prawie samego początku zaczęłam go stosować, a do tego używałam go jeszcze jakiś czas po porodzie. Rezultat jest taki, że na moje skórze nie ma ani jednej linii!

Informacje o wysyłce: Brak opóźnień, wysyłka realizowana w ciągu 24h.

Poczekaj!
Chcesz rabat 10%?

Jesteśmy pewni, ze nasze produkty są najwyższej jakości i będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlatego też, by zachęcić Cię do wypróbowania naszego produktu, którego jakość gwarantujemy, dajemy Ci rabat 10%.

10RABAT2017

Tak, chcę!